Skip to main content

Výsledky pohárové soutěže 2020

V neděli 9.8. 2020 se na fotbalovém hřišti ve Valašské Polance konal 15. ročník Pohárové soutěže v požárním sportu. Dopoledne se soutěže mladých hasičů zúčastnilo 19 družstev mladších žáků a 20 družstev starších žáků. Z mladších žáků se z vítězství radovalo družstvo Pozděchov A, v kategorii starších žáků zvítězilo družstvo Oznice A.

Odpoledne pokračovala pohárová soutěž dospělými. V kategorii muži se soutěže zúčastnilo 27 družstev, v kategorii žen 11 družstev a v kategorii muži na 35 let 4 družstva. V kategorii muži zvítězil Ratiboř, v kategorii ženy Nedašova Lhota a v kategorii muži na 35 let zvítězilo družstvo z Pozděchova.

Výsledky naleznete níže nebo na naší fb stránce SDH Valašská Polanka.

Soutěž se velmi vydařila. Děkujeme všem za účast a těšíme se na příští rok (snad již zase normálně v termínu na začátku června).

SDH Valašská Polanka

Výsledky mladších žáků

Výsledky starších žáků

Výsledky mužů

Výsledky žen

Výsledky mužů na 35 let

Celkové výsledky dospělých