FACEBOOK
Naleznete nás i na facebooku Sdh Valašská Polanka
NEJBLIŽŠÍ AKCE VE SBORU
"POHÁROVÉ SOUTĚŽE" - Dne 11. června pořádáme již 12. ročník soutěží mladých hasičů a dospělých. Upozorňujeme, že rezervace pořadí v letošním roce nebude spuštěna z důvodu problémů v minulém ročníku. Přihlášky v den soutěže.

Počet zobrazených článků: 2 (z celkem 2 nalezených)

V plánu kulturních a společenských akcí na rok 2009 jsme si stanovili uspořádat tzv. "Zabíjačku". Termín 6.a7.2.2009 byl velmi vhodný z důvodu blízkého pořádání "Masopustu" dne 21.2.2009 a souvisejícího pohoštění účastníků masopustního "Vodění medvěda". Z nakoupeného vepřového jsme připravili klasické zabíjačkové pochoutky a pro všechny členy také bohatou ochutnávku. Část produktů jsme připravili pro snídani na "Masopust".

Již v pátek jsme část produktů připravili a v sobotním větrném počasí probíhala další výroba masných produktů. Ráno se sešla parta hasičů a kibiců okolo řezníka  Jaroslava Staňka, který je náš dlouholetý člen, a začaly se postupně vyrábět všechny dobroty z vepřového masa. Samozřejmostí byla i ochutnávka slivovice přinesené z domácí produkce našich členů. Již v dopoledních hodinách navštívíli zbrojnici s plnými stoly pamlsků naši členové a hodnotili kvalitu připravených jitrnic, tlačenek, pečeného masa, kroupové kaše a prdelačky. V odpoledních hodinách se připojili k posezení přátelé i naši členové s harmonikami a do pozdního večera se zpívalo a hodovalo. Věříme , že se nám opět podařilo uspořádat pěknou akci a bude hodnocena jako dobře připravena. Všem členům, manželkám a přátelům, kteří se zapojili do této akce výbor SDH děkuje. Několik fotografií naleznete zde. Další postupně přidáme.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 08. 02. 2009 |
Neznáte hodnosti požárníků a funkcionářů? Nevíte co která zkratka znamená? Náš článek Vám pomůže.
| Autor: administrator | Vydáno dne 30. 05. 2007 |

© 2007 - SDH Valašská Polanka
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Web design by Ramok